BAAGL 5 SET Skate Galaxy

ŠKOLNÍ BATOH SKATE GALAXY: • Ergonomický školní batoh se třemi samostatně uzavíratelnými komorami s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet. •...
2 159 Kč

Značka

• Krásna taška, dcera se moc potěšila
    • Dobrá cena
  • , zakoupeno v Báglík.cz

Tento školní batoh si vybrala naše dcera sama.
    Bude jej používat jako aktovku do třetí třídy základní školy kam se od září chystá nastoupit.
    Já i naše dcera považujeme za zajímavé, že je to celý komplet ve stejné designu.
    První aktovku, tu do první třídy, jsme kupovali od stejné značky na stejném eshopu.
    První aktovka za dva roky používání nejeví žádné výraznější známky opotřebení, Ale všichni víte jak to je...
    Už je velká holka a chce batoh pro velký holky a né dětskou aktovku.

• Vše v jednom

Hrozně dlouho jsem hledala pro dceru batoh . Až na tomhle e-shopu měl vše co splňuje naše kritéria a do toho doprava zdarma .
    Určitě doporučuji. Rychlé doporučení a komunikace na 1.

Značka

ŠKOLNÍ BATOH SKATE GALAXY:

• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Na přední komoře batohu jsou umístěné dva popruhy na uchycení skateboardu.
  • Boční kapsy z elastického materiálu, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Velmi nízká hmotnost batohu – 850 g.
  • Objem batohu je 25 litrů, nosnost je 7 kg.
  • Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu.
  • Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte.
  • Batoh má jako bonus kovový přívěšek ve tvaru skatu.
  • PENÁL ETUE SKATE GALAXY
    • Pevný školní penál s výklopnou vnitřní přepážkou
    • Vnitřní kapsa na zip
    • Obsahuje rozvrh hodin
    • Bez náplně
  • SÁČEK SKATE GALAXY
    • Sáček na cvičky nebo přezůvky s logem BAAGL, které ve tmě svítí.
    • Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.
  • DESKY NA ŠKOLNÍ SEŠITY JUMBO GALAXY
    • Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů, včetně vnitřní klopy proti vypadnutí, zajištěné gumičkou.
    • Desky mají horní a dolní klopu, takže z nich nikdy nic nevypadne.
    • Desky jsou opatřené dvěma gumičkami, které brání samovolnému otevření.
  • PENĚŽENKA GALAXY FIALOVÁ
    • Studentská peněženka z pevného odolného materiálu.
    • Uzavírání na suchý zip.
    • Praktické očko pro uchycení na karabinku.

Parametry:

• Vhodné pro: pro holky
  • Barva: fialová
  • Motiv: Galaxy

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Krásna taška, dcera se moc potěšila
    • Dobrá cena
  • , zakoupeno v Báglík.cz

Tento školní batoh si vybrala naše dcera sama.
    Už je velká holka a chce batoh pro velký holky a né dětskou aktovku.

• Vše v jednom

Určitě doporučuji. Rychlé doporučení a komunikace na 1.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: